У Кам’яниці відбувся еко-арт-пікнік «Остра the best»

Опубліковано igordejak на

Захід, який зібрав понад три сотні дітей, організувала громадська організація «Щасливі діти» спільно з сільською радою. Основний мета – привернути увагу дітей та дорослих до важливості збереження ландшафтного заказника Остра, який знаходиться на території села.
За словами керівниці проекту Людмили Сюзевої, еко-арт-пікнік – це, у першу чергу, свято для дітей. На них зосереджена основна увага, адже діти дуже часто виховують дорослих, вони безпосередні і відкриті. Нові знання діти краще засвоюють, коли з ними спілкуються на рівних, граються, коли їх чують і ставляться до них як до дорослих. Тому організатори докладали максимум зусиль, аби свято було веселим, творчим, креативним і екоорієнтованим (все сміття під час заходу сортувалося).
На заході працювали різні локації. Тут кожен міг знайти собі заняття до душі. Простір майстер-класів об’єднав любителів творчості. Діти виготовляли сувеніри з кави, фоторамочки з бамбука, іграшки з фетру, чарівні листівки, ліхтарики, ляльки-мотанки, прикраси на волосся, розфарбовували кераміку, декорували екоторбинки. А ще, педагоги клубу робототехніки «RoiK.DIY.Robotics» вчили дітей складати різні мікросхеми, спілкувалися з ними про роботів і новітні технології.
Вражаюча анімаційна програма від Фіксиків та Героїв в масках, експерименти з вогнем від чарівної Ельзи та багато конкурсів і розваг від клоуна Ромчика чекали на діток на «Розважальній локації».
Любителів танців заряджала позитивом і несамовитою енергією Олена Арбузна під час майстер-класу з «ArbuZumba».
Захопливим видався і екологічний квест «Скарби Остри». Дітям довелося пригадати все, що вивчали в екошколі, виконати чимало непростих завдань, розгадати загадки, ребуси, екологічний кросворд, ну, і покращити свої знання про Остру. «Мені дуже сподобалося. Це було так цікаво, особливо, коли потрібно було знайти щось подібне за кольором і за температурою на вулкан.
Усі, хто не стомився, мали можливість випробувати свої сили ще й на спортивній локації. Тут діти вибороли чимало призів і нагород, які нам надали друзі з АТ «Комінвестбанк».
Справжнє захоплення у присутніх на святі викликала імпровізована вистава-флешмоб про важливість збереження природи, яку продемонструвала молодь – учасники наметового правового табору від Фундації Регіональних Ініціатив.
Для дорослих працював «Вуличний університет». Де спілкувалися про важливість збереження природоохоронних територій, про використання альтернативних джерел енергії на прикладії енергії сонця, обговорювали «Цілі сталого розвитку».
Про безпеку та правила поводження у надзвичайних ситуаціях розповідали дітям і дорослим на локація «Рятувальники для дітей».
Насамкінець організатори влаштували цілу царемонію нагороджень і привітань.
Цей захід відбувся у рамках впровадження проекту «Програма екологічних громадських ініціатив для Сходу та Заходу України». Проект реалізується Фондом розвитку ГО «Західноукраїнський ресурсний центр» спільно з Міністерством екології та природних ресурсів України, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

Прес-служба ГО «Щасливі діти»


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *